Aukey USB-C Kabel, 100W, 1m - Hvidt






Item 1 of 5
Aukey USB-C Kabel, 100W, 1m - Hvidt
Produktinformation
Aukey USB-C Kabel, 100W, 1m - Hvidt
Specifikationer:
- Type: Kabel
- Model: CB-KCC101
- Dataoverførselshastighed: Op til 480 Mbps
- Maksimal opladningshastighed: 100 W
- Stiktype: USB-C til USB-C
- Materiale: Nylon, Aramidfiber
- Vægt: 25 g
- Kabellængde: 1 m
- Farve: Hvidt
- Mærke: Aukey
| Artikkelnr | CB-KCC101-WH |
|---|---|
| EAN / GTIN | 689323785261 |
| Produkttype | Opladningkabel |
| Varemærke | AUKEY |
| Kabellængde | 1 m |
| Ampere | 5 A |
| Effekt | 100 W |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Vis alt
Kategorier
Aukey USB-C Kabel, 100W, 1m - Hvidt
38%
49 kr.