Baseus USB-A - USB-C Hurtig opladningskabel 100W, 1m - Sort








Item 1 of 7
Baseus USB-A - USB-C Hurtig opladningskabel 100W, 1m - Sort
Produktinformation
Baseus USB-A - USB-C Hurtig opladningskabel 100W, 1m - Sort
Hurtig opladning er mulig takket være dette Baseus USB-A - USB-C kabel med en ladekapacitet på op til 100W. Kablet giver dig mulighed for frit at tilslutte til strømforsyningen og bruge telefonen under opladning - uden uventede kortslutningsrisici.
Specifikationer:
- Mærke: Baseus
- Farve: Sort
- Materiale: zink legering + nylon fletning
- Maksimal belastning: 100W (11V/6A)
- Længde: 1m
| Artikkelnr | CAWJ000001 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 6932172618087 |
| Produkttype | Opladningkabel |
| Varemærke | Baseus |
| Kabellængde | 1 m |
| Ampere | 6 A |
| Effekt | 100 W |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-A 1 |
Vis alt
Baseus USB-A - USB-C Hurtig opladningskabel 100W, 1m - Sort
79 kr.