NEXTBATT Hurtigoplader, GaN Ultra, 65W, med USB-C-kabel, 100W - Sort













Item 1 of 12
NEXTBATT Hurtigoplader, GaN Ultra, 65W, med USB-C-kabel, 100W - Sort
Produktinformation
NEXTBATT GaN Ultra 65W hurtigopladeren er designet til at give hurtig og effektiv opladning af flere enheder med sine dobbelte USB-C- og enkelt USB-A-porte. Denne kompakte oplader bruger GaN-teknologi og tilbyder forbedret energieffektivitet og termisk styring, samtidig med at den leverer op til 65W udgangseffekt – perfekt til smartphones, tablets og bærbare computere. Den inkluderer et holdbart 1,2 m USB-C til USB-C-kabel med 100W kapacitet, hvilket giver pålidelig og sikker opladning. Denne kompakte og rejsevenlige oplader er perfekt til brugere, der har brug for hurtige og alsidige strømløsninger til arbejde, rejser eller hverdagsbrug.
Funktioner:
- Mærke: NEXTBATT
- Type: Strømadapter med strømkabel
- Farve: Sort
- Materiale: PC
- Forbindelsesadapter: 2x USB-C, 1x USB-A
- Hurtig opladning: Ja
- Indgang: AC 100-240V~50/60Hz, 1,5A (maks.)
- USB-C1/C2 udgang: 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=3,25A
- PPS: 3,3-11V=5A
- USB-A-udgang: 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 20V=3A
- USB-C1+USB-A udgang: 45W+18W (maks.)
- USB-C2+USB-A udgang: 5V=3A 15W (maks.)
- USB-C1+USB-C2 udgang: 45W+20W (maks.)
- USB-C1+C2+USB-A udgang: 45W+15W (maks.)
- Samlet udgangseffekt: 65W (maks.)
- Forbindelseskabel: USB-C til USB-C
- Kabeleffekt: 100W
- Kabellængde: 1,2 m
Kompatibel med: Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S10 5G, Samsung Galaxy S10 Lite, Samsung Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy S21 5G, Samsung Galaxy S21+ 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Samsung Galaxy S21 FE 5G, Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22+, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23 FE, Samsung Galaxy S24, Samsung Galaxy S24+, Samsung Galaxy S24 Ultra, Samsung Galaxy S24 FE, Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25+, Samsung Galaxy S25 Ultra, Samsung Galaxy S25 Edge, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17 Air. Andre modeller: OnePlus, Xiaomi, Google, Motorola.
| Artikkelnr | NB-TCG01 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350149975930 |
| Produkttype | Mobiloplader |
| Varemærke | NEXTBATT |
| Farve | Sort |
| Kabellængde | 1.2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 100 W |
| Ladeport | USB-A, USB-C |
| Antal udgange | 2x USB C, 2 x USB C, 1 x USB-A, 1x USB-A |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Vis alt
Vurderinger
O
Olav
2025-07-05
T
Thomas
2025-05-19
Kategorier
Kategorier:
Hurtigopladere & Power Delivery
iPhone 16 Pro Max Oplader
Galaxy Z Flip 7 Oplader
Vægopladere
iPhone 17 Pro Oplader
Mobilopladere
iPhone 16 Pro Oplader
iPhone Air Oplader
iPhone 15 Oplader
iPhone 15 Pro Max Oplader
Galaxy Z Fold7 Oplader
iPhone 17 Pro Max Oplader
iPhone 15 Pro Oplader
iPhone 16 Oplader
iPhone 15 Plus Oplader
iPhone 17 Oplader
Vægopladere
iPhone 16 Plus Oplader
Universal bærbar oplader
NEXTBATT Hurtigoplader, GaN Ultra, 65W, med USB-C-kabel, 100W - Sort
29%
163 kr.