SiGN 100W Oplader, USB-C PD, Hurtig Opladning, MacBook Air, iPhone osv. - Hvid






Item 1 of 5
SiGN 100W Oplader, USB-C PD, Hurtig Opladning, MacBook Air, iPhone osv. - Hvid
Produktinformation
Opdag SiGN 100W-opladeren – en kraftfuld USB-C PD-oplader, der oplader dine enheder ekstra hurtigt! Perfekt til MacBook Air, iPhone og andre enheder, der kræver høj effekt. Den sikrer superhurtig opladning af bærbare computere, tablets og smartphones, hvilket giver dig maksimal fleksibilitet derhjemme, på kontoret eller på farten.
Specifikationer:
- Mærke: SiGN
- Farve: Hvid
- Materiale: Plastik
- Størrelse: 35 x 50 x 68 mm
- Vægt: 150 g
- Indgang: 110–240V, maks. 1,5A
- Udgang USB-C: 100W (20V 5A/15V 3A/12V 3A/9V 3A/5V 3A)
- PPS: 5–21V/5A
- Beskyttelse: OVP/OCP/OTP/OLP/SCP
- Kompatibel med: MacBook Air, iPhone osv.
Fordele ved SiGN 100W oplader – hvid
- Oplader bærbare computere og andre enheder superhurtigt
- Kan håndtere selv krævende elektronik
- Let og praktisk størrelse til rejser
- Indbygget beskyttelse for øget sikkerhed
| Artikkelnr | SN-PD100W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350171708551 |
| Produkttype | Vægoplader |
| Varemærke | SiGN |
| Farve | Hvid |
| Ampere | 5 A |
| Effekt | 100 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antal udgange | 1x USB-C |
Vis alt
Kategorier
SiGN 100W Oplader, USB-C PD, Hurtig Opladning, MacBook Air, iPhone osv. - Hvid
259 kr.