SiGN Extreme Hurtigoplader til iPhone 16 30W USB-C Strømadapter + Kabel 2m, 3A, 60W




SiGN Extreme Hurtigoplader til iPhone 16 30W USB-C Strømadapter + Kabel 2m, 3A, 60W
- SiGN Enkeltports Hurtigoplader, 30W - Hvid
- SiGN Hurtigopladerkabel USB-C til USB-C 60W, 3A, 2m USB-C PD - Hvid
Enkelt USB-C-port hurtigopladningsadapter, effekt op til 30 W. Med overstrømsbeskyttelse, overspændingsbeskyttelse, kortslutningsbeskyttelse og brandsikker beskyttelse, sikker at bruge. Oplader med mindre varme, højere effektivitet. Kompakt og holdbar, nem at bære.
Det medfølgende hurtigopladerkabel fra SiGN har USB-C i begge ender, hvilket gør det perfekt til ikke kun Apple, men også Android-telefoner, MacBooks, iPads og Nintendo Switch – for blot at nævne nogle få.
USB-C PD og QC
Oplad med rekordhastigheder med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med understøttelse af begge hurtigopladningsteknologier er USB-kablet klar til fremtiden.
Velegnet til: iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max og andre enheder med USB-C-stik
Funktioner:
Farve: Hvid
Mærke: SiGN
Vægoplader:
Indgang: 100-240V, 50/60Hz, 0,8A
PD-udgang: 5V=3A 9V=3A 12V=2,5A 15V=2A 20V=1,5A
PPS: 3,3-11V=3A 3,3-16V=2A
Effekt: 30W (maks.)
Materiale: PC brandsikkert materiale
Kabel:
Type: USB-C-kabel
Stik 1: USB-C (han)
Stik 2: USB-C (han)
Effekt: 60W
Strøm: 3A
Hurtig opladning: USB-C strømforsyning (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Kabellængde: 2m
| Artikkelnr | SN-USB-4X |
|---|---|
| Produkttype | Mobiloplader |
| Varemærke | SiGN |
| Kabellængde | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 60 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antal udgange | 1x USB-C |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
- ‹