SiGN 20W USB-C hurtigoplader + 2m kabel til iPhone 15 – sort



SiGN 20W USB-C hurtigoplader + 2m kabel til iPhone 15 – sort
SiGN Ekstrem Hurtig Oplader, PD, USB-C, 2m - Sort
Denns-hurtigopladeren fra SiGN består af et hurtigopladningskabel fra SiGN med USB-C i begge ender og en effektiv vægoplader, der giver dig mulighed for at opleve hurtigopladning som aldrig før.
Hurtigoplader til iPhone med USB-C PD
Du kan nu oplade iPhones, der understøtter hurtigopladning, med denne USB-C PD-hurtigoplader fra 0% til 50% – på bare 30 minutter! Det eneste du behøver udover denne vægoplader er et USB-C til Lightning-kabel! Opladeren er selvfølgelig CE-mærket!
Oplad med rekordhastigheder med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med understøttelse af begge hurtigopladningsteknologier er USB-kablet klar til fremtiden.
Funktioner:
- Type: USB-C
- Strøm, kabel: 60W
- Strøm, vægoplader: 20W
- Strøm: 3A
- Indgang: 100v-240V-60/50Hz
- Udgang: 5V/2,4A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
- Hurtig opladning: USB-C strømforsyning (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
- Kabellængde: 2 m
- Farve: Sort
- Mærke: SiGN
| Artikkelnr | SN-USBC-IP-B |
|---|---|
| Længde | 2m m |
| Produkttype | Mobiloplader |
| Varemærke | SiGN |
| Kabellængde | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 60 W, 20 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antal udgange | 1x USB-C |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Passer til følgende smartphones:
- iPhone 15
- iPhone 15 Plus
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15 Pro Max