SiGN Hurtigoplader Samsung S20–S23 Serie 30W USB-C + Kabel 2m – Sort




Item 1 of 3
SiGN Hurtigoplader Samsung S20–S23 Serie 30W USB-C + Kabel 2m – Sort
Produktinformation
- SiGN Enkeltports Hurtigoplader, 30W - Sort
- SiGN Hurtigopladerkabel USB-C til USB-C 60W, 3A, PD, 2m - Sort
Enkelt USB-C-port hurtigopladningsadapter, effekt op til 30W. Bred kompatibilitet, velegnet til Bluetooth-hovedtelefoner, telefoner, tablets og bærbare computere. Med overstrømsbeskyttelse, overspændingsbeskyttelse, kortslutningsbeskyttelse og brandsikker beskyttelse, sikker at bruge. Oplader med mindre varme, højere effektivitet. Kompakt og holdbar, nem at bære.
Hurtigopladningskabel fra SiGN med USB-C i begge ender. Perfekt til Android-telefoner, MacBooks, iPads og Nintendo Switch - for blot at nævne nogle få.
USB-C PD og QC
Oplad med rekordhastigheder med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med understøttelse af begge hurtigopladningsteknologier er USB-kablet klar til fremtiden.
Funktioner:
- Indgang: 100-240V, 50/60Hz, 0,8A
- PD-udgang: 5V=3A 9V=3A 12V=2,5A 15V=2A 20V=1,5A
- PPS: 3,3-11V=3A 3,3-16V=2A
- Effekt: 30W (maks.)
- Materiale: PC brandsikkert materiale
- Kabeltype: USB-C-kabel
- Stik 1: USB-C (han)
- Stik 2: USB-C (han)
- Strøm, kabel: 60W
- Strøm: 3A
- Hurtig opladning: USB-C strømforsyning (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
- Kabellængde: 2m
- Farve: Sort
- Mærke: SiGN
| Artikkelnr | SN-USBC-S-30W-B |
|---|---|
| Produkttype | Mobiloplader |
| Varemærke | SiGN |
| Kabellængde | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 30 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antal udgange | 1 x USB-C, 1x USB-C |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Vis alt
Vurderinger
A
Andreas
2026-01-30
2026-01-28
Dejligt med en hurtig oplader til mobilen og lang ledning til opladeren
L
Lan
2025-09-26
M
Marina
2025-09-19
J
Jan
2025-09-09
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Mobilopladere
Galaxy S22 Plus
Galaxy S21 Plus 5G
Samsung Opladere
Galaxy S20 Ultra
Vægopladere 3A
Galaxy S20
Galaxy S21 Ultra 5G
Galaxy S23
Samsung S23 FE
Galaxy S21 FE
Galaxy S20 Plus
Galaxy S23 Plus
Galaxy S22
Galaxy S21 5G
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S20 FE
Galaxy S22 Ultra
iPhone Opladere
USB-C oplader
Hurtigopladere & Power Delivery
USB C opladere
SiGN Hurtigoplader Samsung S20–S23 Serie 30W USB-C + Kabel 2m – Sort
28%
79 kr.