SiGN GaN Ultra Slim Oplader Foldbar 65W - Hvid







Item 1 of 6
SiGN GaN Ultra Slim Oplader Foldbar 65W - Hvid
Produktinformation
SiGN GaN Ultra Slim Oplader Foldbar 65W – Hvid
SiGN GaN Ultra Slim 65W er en kraftfuld og ultraslank oplader, der kombinerer høj effekt med et elegant design. Med en USB-C-port på op til 65W (PD/PPS) og en USB-A-port på 18W kan du oplade din bærbare computer, tablet og smartphone samtidigt. Takket være dens kompakte, foldbare design er den perfekt til rejser og hverdagsbrug.
Specifikationer:
- Mærke: SiGN
- Farve: Hvid
- Teknologi: GaN (galliumnitrid) – kompakt og effektiv
- Samlet udgangseffekt: 65W (maks.)
- USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A
- PPS: 5–20V/3A (maks. 65W)
- USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (maks. 18W)
- Kombineret opladning: USB-C1 + USB-A = 45W + 18W
- Produktstørrelse: 86 × 46 × 17,3 mm
- Indgang: 100–240V ~ 50/60Hz 1,5A
Nøglefunktioner ved SiGN GaN Ultra Slim Charger 65W:
- Ultratyndt design – nemt at have med i lommen eller tasken
- 65W USB-C PD/PPS – hurtig opladning af bærbar computer, tablet og mobil
- USB-C + USB-A – oplad to enheder samtidigt med 45W + 18W
- GaN-teknologi – mere effektiv, køligere og mere kompakt end konventionelle opladere
| Artikkelnr | SN-ULTRATHIN65W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350149979990 |
| Produkttype | Vægoplader |
| Varemærke | SiGN |
| Farve | Hvid |
| Ampere | 3.25 A |
| Effekt | 65 W |
| Ladeport | USB-C, USB-A |
| Antal udgange | 1x USB-A, 1x USB-C |
Vis alt
Vurderinger
A
Adrian
2026-03-17
J
Johnny
2026-03-14
J
John
2026-02-27
E
Edvard
2025-11-30
Kategorier
Kategorier:
Hurtigopladere & Power Delivery
iPhone 16 Pro Max Oplader
Vægopladere 3A
iPhone 17 Pro Oplader
iPhone 16 Pro Oplader
iPhone Air Oplader
iPhone 15 Oplader
Kabler & Opladere
iPhone 15 Pro Max Oplader
iPhone 17 Pro Max Oplader
iPhone 15 Pro Oplader
iPhone 16 Oplader
iPhone 15 Plus Oplader
iPhone 17 Oplader
Vægopladere
iPhone 16 Plus Oplader
SiGN GaN Ultra Slim Oplader Foldbar 65W - Hvid
18%
163 kr.