SiGN Extreme Hurtigoplader med USB-C til USB-C Kabel, SuperCharge, 3A, 1m - Hvid



SiGN Extreme Hurtigoplader med USB-C til USB-C Kabel, SuperCharge, 3A, 1m - Hvid
- SiGN USB-C PD Oplader 20W - Hvid
- SiGN Hurtigopladerkabel USB-C til USB-C 60W, 3A, 1m USB-C PD - Hvid
SiGN Extreme Hurtigoplader med USB-C til USB-C Kabel, SuperCharge, 1m - Hvid
Højkvalitetskabel og effektiv vægoplader fra SiGN, der giver dig mulighed for at oplade din enhed på rekordtid!
Med denne duo af kabel og PD-oplader kan du hurtigt oplade din mobil eller anden enhed med USB-C-stik. Kablet er kompatibelt med Power Delivery (PD) og Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC) og betyder, at du kan oplade 50% af batteriet på bare 30 minutter. Udover at oplade din enhed hurtigt kan du også synkronisere ved at tilslutte den til en Mac eller PC med USB-C- eller Thunderbolt 3-port. Der kræves ingen ekstra adapter.
Oplad din enhed med USB-C Power Delivery og oplev hurtig opladning som aldrig før takket være vægopladeren, der understøtter hurtig opladning og selvfølgelig er CE-mærket!
Funktioner USB-C-kabel :
- Velegnet til: Enheder med USB-C-stik
- Type: USB-C til USB-C
- Strøm : 3A
- Hurtigopladning: PD/QC 3.0
- Længde : 1 m
- Farve : Hvid
- Mærke : SiGN
Funktioner PD-oplader:
- Port: 1 x USB-C, 1 x USB-A
- Effekt : 18W
- Hurtig opladning : Ja
- Indgang : 100v-240V-60/50Hz
- Udgang : 5V/2,4A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
- Farve : Hvid
- Mærke : SiGN
| Artikkelnr | SN-USBC-2 |
|---|---|
| Produkttype | Mobiloplader |
| Varemærke | SiGN |
| Farve | Hvid |
| Kabellængde | 1 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 18 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antal udgange | 1x USB-C, 1 x USB-C |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
- ‹