Yesido CA207 USB-C til USB-C opladningskabel med stativ – Sort
















Item 1 of 15
Yesido CA207 USB-C til USB-C opladningskabel med stativ – Sort
Produktinformation
Yesido CA207 er et innovativt USB-C til USB-C hurtigopladerkabel med indbygget stativfunktion, der gør det nemt at bruge din telefon komfortabelt og håndfrit, mens den oplader. Med en 90-graders vinkel, et holdbart flettet design og kapacitet til både højhastighedsopladning (op til 60W/3A) og hurtig dataoverførsel er dette kabel perfekt til dem, der ønsker at oplade sikkert, hurtigt og problemfrit uden at blokere skærmen, f.eks. når de spiller.
Specifikationer:
- Mærke: Yesido
- Model: CA207
- Materiale: Aluminiumlegering + Zinklegering + Flettet plastik
- Stik: USB-C til USB-C
- Kabellængde: 120 cm
- Kabeldiameter: 2,5 ±0,1 mm
- Maksimal effekt: 60W (3A)
- Kerne: PE-kernekabel med TC-kobber og nylon
Fordele ved Yesido CA207 USB-C opladningskabel med stativ
- Indbygget stativ giver mulighed for praktisk håndfri brug
- Hurtigopladningskompatible enheder op til 60W
- Vinklet stik gør kablet optimalt til spil og visning i liggende eller stående tilstand
- Holdbart, blødt flettet design for lang levetid
| Artikkelnr | CA207 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 6942314418376 |
| Produkttype | Opladningkabel |
| Varemærke | Yesido |
| Farve | Sort |
| Kabellængde | 1.2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 60 W |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Vis alt
Kategorier
Yesido CA207 USB-C til USB-C opladningskabel med stativ – Sort
109 kr.