Baseus USB-C - iP Kabel 20W, 2m - Skifergrå








Baseus USB-C - iP Kabel 20W, 2m - Skifergrå
Baseus Dynamic Series Hurtigopladningskabel USB-C - iP 20W, 2m - Skifergrå
Cirka 60 % opladning på 30 minutter: Bagudkompatibel med PD 18W, til Apple 8 eller nyere PD-hurtigopladningstelefoner.
3 gange hurtigere: Hurtig opladning af telefoner, tablets, powerbanks osv.
Smartere chipbeskyttelse: Smart genkendelse af hurtigopladningsenheder hjælper med at kontrollere strøm og spænding korrekt og sikre sikker hurtigopladning.
Hurtigopladning ved lav temperatur: Automatisk justering af smartchippen for at beskytte telefonens batteri mod skader.
Fortykkede kerner for hurtigere hastighed: Opgraderede kerner af rent kobber har stærk ledningsevne for hurtigere opladning.
Opladning + Overførsel Gå aldrig glip af en: Hastigheden er så hurtig som 480 Mbps, hurtig opladning/hurtig dataoverførsel.
Funktioner:
- Mærke: Baseus
- Materiale: ABS + Flettet tråd med høj densitet
- Effekt: PD 20W
- Strøm: 2,4A
- Overførselshastighed: 480 Mbps
- Længde: 2m
- Farve: Skifergrå
| Artikkelnr | CALD000116 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 6932172605841 |
| Produkttype | Opladningkabel |
| Varemærke | Baseus |
| Kabellængde | 2 m |
| Ampere | 2.4 A |
| Effekt | 20 W |
| Kontakt til enhed | Lightning |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |