SiGN Extreme Hurtigoplader Sony til 20W USB-C Strømadapter + Kabel 2m, 30W - Sort


Item 1 of 1
SiGN Extreme Hurtigoplader Sony til 20W USB-C Strømadapter + Kabel 2m, 30W - Sort
Produktinformation
- SiGN Enkeltports Hurtigoplader, 30W - Sort
- SiGN Hurtigopladerkabel USB-C til USB-C 60W, 3A, PD, 2m - Sort
Enkelt USB-C hurtigopladningsadapter, effekt op til 30W. Bred kompatibilitet, velegnet til Bluetooth-hovedtelefoner, telefoner, tablets og bærbare computere. Med overstrømsbeskyttelse, overspændingsbeskyttelse, kortslutningsbeskyttelse og brandsikker beskyttelse, sikker at bruge. Oplader med mindre varme, højere effektivitet. Kompakt og holdbar, nem at bære. Leveres med et SiGN hurtigopladningskabel med USB-C i begge ender.
USB-C PD og QC
Oplad med rekordhastigheder med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med understøttelse af begge hurtigopladningsteknologier er USB-kablet klar til fremtiden.
Funktioner:
- Indgang: 100-240V, 50/60Hz, 0,8A
- PD-udgang: 5V=3A 9V=3A 12V=2,5A 15V=2A 20V=1,5A
- PPS: 3,3-11V=3A 3,3-16V=2A
- Effekt: 30W (maks.)
- Materiale: PC brandsikkert materiale
- Kabeltype: USB-C-kabel
- Stik 1: USB-C (han)
- Stik 2: USB-C (han)
- Strøm, kabel: 60W
- Strøm: 3A
- Hurtig opladning: USB-C strømforsyning (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
- Kabellængde: 2m
- Farve: Sort
- Mærke: SiGN
| Artikkelnr | SN-USBC-SONY |
|---|---|
| Produkttype | Mobiloplader |
| Varemærke | SiGN |
| Kabellængde | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 30 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antal udgange | 1x USB-C |
| Kontakt til enhed | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Mobilopladere
Xperia XZ Premium
Samsung Opladere
Xperia 5 III
Xperia 1 IV
Vægopladere 3A
Xperia 10 IV
Xperia 10 III
Xperia XZ2 Compact
Xperia XZ1 Compact
Xperia 5 II
Xperia XA2
Xperia XZ3
Xperia 1 III
Xperia 5
Xperia 1
Xperia XZ1
Xperia 5 IV
Xperia 10
iPhone Opladere
Xperia XZ2
Hurtigopladere & Power Delivery
USB-C oplader
SiGN Extreme Hurtigoplader Sony til 20W USB-C Strømadapter + Kabel 2m, 30W - Sort
99 kr.