SiGN iPhone USB-C PD Hurtigoplader 20W med USB-C til Lightning Kabel, 2m - Hvid





SiGN iPhone USB-C PD Hurtigoplader 20W med USB-C til Lightning Kabel, 2m - Hvid
SiGN iPhone USB-C PD Hurtigoplader 20W med USB-C til Lightning Kabel, 2m - Hvid
Effektiv vægoplader fra SiGN med understøttelse af hurtigopladning. Oplad din iPhone, iPad og Android-enhed med USB-C Power Delivery og oplev hurtigopladning som aldrig før. Med denne vægoplader kan du hurtigt oplade kompatible smartphones fra 0% til 50% - på bare 30 minutter!
Leveres med et praktisk, langt og holdbart USB-C til Lightning-kabel fra SiGN. Et Lightning-kabel som dette hjælper dig med at oplade og synkronisere din iPhone og iPad. Dette opladningskabel er lavet af holdbart materiale, der gør det meget mere holdbart end de fleste andre kabler på markedet.
Specifikationer:
Farve: Hvid
Mærke: SiGN
- Kompatibel med: iPhone 14/13/12/11/X/XR7XS-serien
Vægadapter:
Port: 1 x USB-C
Effekt: 20W
Hurtig opladning: Ja
Indgang: 100v-240V-60/50Hz
Udgang: 5V/2,1A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
Kabel:
Forbindelse: USB-C til Lightning
Strøm: 2,1A
Længde: 2m
*Hurtig opladning med USB-C PD (Power Delivery) fungerer med: iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS Max, iPhone X/XS, iPhone XR, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPad
| Artikkelnr | SN-USBCL-IP-2M |
|---|---|
| Produkttype | Mobiloplader |
| Varemærke | SiGN |
| Farve | Hvid |
| Kabellængde | 2 m |
| Ampere | 2.4 A |
| Effekt | 20 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antal udgange | 1 x USB-C, 1x USB-C |
| Kontakt til enhed | Lightning |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
- ‹
- …