SiGN USB-C til Lightning-kabel 2.4A, 3m - Hvid




Item 1 of 3
SiGN USB-C til Lightning-kabel 2.4A, 3m - Hvid
Produktinformation
SiGN USB-C til Lightning-kabel 2.1A, 3m - Hvid
Praktisk og holdbart USB-C til Lightning-kabel fra SiGN. Et Lightning-kabel som dette hjælper dig med at oplade og synkronisere din iPhone og iPad.
Dette kabel er perfekt som en iPhone 12, iPhone 13 eller iPhone 14 oplader, da det kan håndtere høje ladestrømme!
Specifikationer:
- Forbindelse: USB-C til Lightning
- Effekt: 10W
- Længde: 300 cm
- Farve: Hvid
- Mærke: SiGN
Kompatibel med: iPhone 5, 5c, 5s, SE (1. generation) iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus iPhone 7, 7 Plus iPhone 8, 8 Plus iPhone X iPhone XR, XS, XS Max iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max iPhone SE (2. generation, 2020) iPhone 12 mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max iPhone 13 mini, 13, 13 Pro, 13 Pro Max iPhone SE (3. generation, 2022) iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max
| Artikkelnr | SN-3W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350101659083 |
| Produkttype | Opladningkabel |
| Varemærke | SiGN |
| Kabellængde | 3 m |
| Ampere | 2.4 A |
| Effekt | 10 W |
| Kontakt til enhed | Lightning |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Vis alt
Vurderinger
H
Henrik
2026-02-26
J
Jan-Erik
2025-12-31
2025-07-04
H
Helmi
2025-06-25
2025-06-15
- ‹
- …
Kategorier
Kategorier:
iPhone Opladere
iPhone 12 Mini
iPhone 12 Pro Max Oplader
iPhone 12 Pro Max
Lightning USB-C
iPhone 13 Pro Max
iPhone 13 Pro Oplader
SiGN
iPhone 12
iPhone 13 Oplader
Kabler & Opladere
iPhone 13 Pro
SiGN Kabler & Opladere
iPhone opladere
iPhone 12 Max Oplader
iPhone 12 Pro
iPhone 13 Mini Oplader
iPhone 12 Pro Oplader
iPhone 13
USB-C
iPhone 13 Pro Max Oplader
iPhone oplader 3m
iPhone 13 Mini
iPad-opladere
iPhone 12 Mini Oplader
SiGN USB-C til Lightning-kabel 2.4A, 3m - Hvid
29%
56 kr.